تاریخچه شرکت ساختمانی آ. س. پ

فعالیت شرکت آ.س.پ (سهامی عام) از سال 1348 با بهره‌گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان داخلی و خارجی و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای علمی و مهندسی با اجرای طرح‌های بزرگ مسکونی، اداری، تجاری و … آغاز شده و اکنون با بهره‌مندی از تجارب بیش از نیم قرن، کماکان با اجرای طرح‌های عظیم مهندسی ادامه دارد.

مأموریت اصلی شرکت ارائه خدمات و فعالیت‌های پیمانکاری (GC)، مدیریت اجرایی (MC)، پروژه‌های EPC وEPCF به ویژه پروژه‌های انبوه‌سازی ساختمانی می‌باشد.

شرکت آ.س.پ با برخورداری از نیروهای متخصص و مجرب و با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته، توان اجرای پروژه‌های خاص و پیچیده ساختمانی و سیویل را دارا می‌باشد و تاکنون موفق به اجرای بیش از 000ر000ر1 مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت بوده و توانایی اجرای بیش از 000ر500 مترمربع زیربنا ساختمانی را به طور همزمان دارا می باشد.

این شرکت همواره در انجام مأموریت‌های خود، حفظ و صیانت از سرمایه سهامداران ، ارائه خدمات به کارفرمایان با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان، رعایت ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی و اصول و موازین ایمنی، استفاده بهینه از منابع در اختیار و در قالب نظام کیفی حاکم بر شرکت را مدنظر دارد.

توانمندی‌های فنی، اجرائی، پرسنلی و تجهیزاتی و همچنین تجارب ارزشمند اجرایی شرکت آ.س.پ به درجه‌ای رسیده است که افق روشنی برای همکاری در طرح‌های بزرگ توسعه ای کشور گشوده است.

عضویت ارشد انبوه سازان کشور، عضویت انجمن شرکتهای ساختمانی ، عضویت انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ، عضویت انجمن صنفی بتن ، عضویت انجمن محاسبین کشور و عضویت انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی و کسب رتبه یک رشته ساختمان و ابنیه، رتبه یک رشته تأسیسشات و تجهیزات و رتبه پنج رشته راه و ترابری ایزوهای استاندارد کنترل کیفیت (ISO 9001:2015) ، استاندارد مدیریت زیست محیطی (ISO 14001:2015) ، استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای ( ISO45001:2018) و گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه برای شرکت آ.س.پ اخذ شده و به ثبت رسیده است.