در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی؛ شرکت بین المللی توسعه ساختمان جایزه بین المللی کسب کرد

شرکت بین المللی توسعه ساختمان موفق به دریافت اعتبارنامه و تندیس سالانه در بخش کمیت و کیفیت پروژه های در دست اجرا حوزه ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی  (GLOBAL TRADE LEADERS CLUB) شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، شرکت بین المللی توسعه ساختمان به عنوان بزرگترین شرکت بورسی صنعت ساختمان از لحاظ میزان  سرمایه و دارایی در کشور موفق به کسب جایزه بین المللی صنعت ساختمان GLOBAL TRADE LEADERS CLUB در سال ۲۰۱۸ شد.

در مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی که روز ۱۴ می ۲۰۱۸ (۲۴ اردیبهشت ماه ۹۷) برگزار شد، بیش از ۲۱ شرکت از کشورهایی همچون برزیل، ترکیه، آرژانتین، مکزیک، سنگال، ویتنام، آلبانی و ایران در بخش مرتبط با  حوزه ساختمان حضور داشتند که تمامی این شرکت ها به علاوه شرکت بین المللی توسعه ساختمان در خصوص نوع و حجم فعالیت ها و توانایی های خود توضیحاتی به حاضرین ارایه کردند.

بنابراین گزارش، کمیته انتخاب جایزه بین المللی ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی دارای ۷۵۰۰ عضو از ۹۵ کشور جهان مستقر در اسپانیا بوده که هر ساله طی مراسمی اقدام به اهدای اعتبارنامه و تندیس مربوطه به شرکت های معتبر دارای برند در بخش کمیت و کیفیت پروژه های دردست اجرا در بخش ساختمان می کند.

لازم به ذکر است دریافت اعتبارنامه و تندیس سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی در بخش ساختمان باتوجه به جنبه بین المللی آن برای برندینگ و اعتبار شرکت، در داخل و خارج از کشور نیز بسیار با اهمیت و قابل استناد در مراجع بین المللی بوده و بدیهی است در آینده مسیر همکاری با شرکای خارجی را بیش از پیش تسهیل خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *